
Частотник 4кВт 220В 18А IP66 600Гц Промисловий перетворювач частоти векторний
13 190 ₴
- Готово до відправки
- Код: G4-220
- +380 (63) 374-13-35консультації Олександр
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 4 кВт |
| Тип | Промисловий скаляр/вектор |
| Номінальний струм | 18 А |
| Частота | 600 Гц |
| Вхід | 1 фаза 220 В |
| Вихід |
3 фази 220 В |
| Висота | 255 мм |
| Особливості | Має захист IP66, може працювати у воді, пилу, бруду, керувати насосними станціями |
Є в наявності частотники 0,75 кВт, 1,5 кВт, 2, 2 кВт, 3 кВт, 4 кВт, 5,5 кВт, 7,5 кВт, 11 кВт, 15 кВт, 18,5 кВт, 22 кВт, 3 55 кВт, 75кВт, 93кВт, 110 кВт, 132 кВт, 160 кВт (вихід: 380В/380В, 2В/380В20).
Перетворювач частоти (частотник) — це універсальне та надійне рішення для керування трифазними асинхронними та синхронними електродвигунами. Підійде для верстатів, промислових механізмів, насосних станцій, вентиляцій, компресорів та іншого обладнання, де потрібна точна стабільна робота та контроль обертів двигуна.
Особливості та переваги:
-
Підтримка широкого спектра обладнання: підходить для побутових і промислових верстатів і механізмів із трифазними асинхронними двигунами — токарні верстати, гриндери, шнеки, крупинки, свердлильні пристрої, вентилятори, конвеєри, насоси, шпінделі та інше обладнання. Забезпечує плавний пуск, регулювання обертів і вихідної потужності двигуна.
-
Стабільна робота без навантаження на мережу: не викликає просаджень напруги під час запуску двигуна. Коректно працює від електрогенераторів і сонячних інверторів/ІБП, не перевантажуючи їх у момент пуску.
-
Легке й інтуїтивне настроювання: просте меню та зрозумілий набір параметрів — підходить навіть для користувачів без досвіду.
-
Повний набір функцій електронного захисту: від перевантаження, перегрівання, короткого замикання, перенапруги та інших типових несправностей.
-
Зрозуміла інструкція російською мовою: навіть новачок зможе безпечно під'єднати та налаштувати частотник.
-
Додаткові матеріали для під'єднання: надаючи схеми, пояснення та відеоінструкції для під'єднання, настроювання та роботи у зв'язці «частотник — двигун». Для початківців — покрокова підтримка під час першого запуску.
-
Гарантія 12 місяців і можливість ремонту.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DRIVE |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 4 кВт |
| Кількість дискретних виходів | 3 |
| Висота | 255 мм |
| Кількість фаз | 3 |
| Вхідна напруга | 220 В |
| Користувацькі характеристики | |
| Максимальний струм | 9 |
| Потужність, кВт | 4 |
| Вхідна напруга (В) | 220 |
| Вихідна напруга (В) | 220 |
- Ціна: 13 190 ₴







